Mercedes-Benz

Edícia Satisfaction a Comfort

Trieda E

Získajte svoju vysnívanú Triedu E sedan, kombi alebo All-Terrain so spaľovacím motorom k priamemu odberu, teraz v edícii Comfort alebo Satisfaction za zvýhodnenú cenu.

K tomu teraz môžete navyše získať aj zvýhodnené financovanie od Mercedes-Benz Financial Services Slovakia.

Edícia Satisfaction

Trieda E sedan, kombi a All-Terrain

Cena vozidla už od 53 226 €
vrátane edície Satisfaction za 276 €.
[cena v prípade E 200 d sedan]
Edícia Satisfaction obsahuje:
• balík výhod, ktorý obsahuje:
    - asistent sledovania mŕtveho uhla,
    - širokouhlý kokpit,
    - parkovací balík s cúvacou kamerou,
    - balík zrkadiel,
• MULTIBEAM LED,
• metalízu,
• integráciu chytrého telefónu.
Edíciu Satisfaction s výbavou v celkovej hodnote až 5 268 € teraz môžete pre modely Triedy E sedan, kombi alebo All-Terrain získať za zvýhodnenú cenu 276 €. Celková výška zvýhodnenia je 4 992 €.
Edícia Satisfaction pre Triedu E sedan, kombi a All-Terrain nie je k dispozícii pre typy Mercedes-AMG a typy 450 4MATIC. Pre modely s hybridným pohonom dobíjateľným zo siete je namiesto edície Comfort k dispozícii edícia Technology s dodatočnou výbavou.

Edícia Comfort: Trieda E sedan

Trieda E sedan

Cena vozidla už od 55 362 €
vrátane edície Comfort za 648 €.
[cena v prípade E 200 d sedan]

Edícia Comfort obsahuje:
• prvotriedny balík, ktorý obsahuje:
    - asistenta sledovania mŕtveho uhla,
    - širokouhlý kokpit,
    - balík zrkadiel,
    - balík komfortnej výbavy KEYLESS-GO,
    - MULTIBEAM LED,
    - parkovací balík s 360-stupňovou kamerou,
    - rozšírenú realitu MBUX pre navigáciu,
• metalízu.
Edíciu Comfort s výbavou v celkovej hodnote až 6 570 € teraz môžete pre Triedu E sedan získať za zvýhodnenú cenu 648 €. Celková výška zvýhodnenia je 5 992 €.
Edícia Comfort pre Triedu E sedan nie je k dispozícii pre typy Mercedes-AMG a typy 450 4MATIC. Pre modely s hybridným pohonom dobíjateľným zo siete je namiesto edície Comfort k dispozícii edícia Technology s dodatočnou výbavou.

Edícia Comfort: Trieda E kombi a All-Terrain

Trieda E kombi a All-Terrain

Cena vozidla už od 57 462 €
vrátane edície Comfort za 264 €.
[cena v prípade E 200 d kombi]
Edícia Comfort obsahuje:
• prvotriedny balík, ktorý obsahuje:
    - asistenta sledovania mŕtveho uhla,
    - širokouhlý kokpit,
    - balík zrkadiel,
    - balík komfortnej výbavy KEYLESS-GO,
    - MULTIBEAM LED,
    - parkovací balík s 360-stupňovou kamerou,
    - rozšírenú realitu MBUX pre navigáciu,
• metalízu.
Edíciu Comfort s výbavou v celkovej hodnote až 6 174 € teraz môžete pre Triedu E kombi a All-Terrain získať za zvýhodnenú cenu 264 €. Celková výška zvýhodnenia je 5 910 €.
Edícia Comfort pre Triedu E kombi a All-Terrain nie je k dispozícii pre typy Mercedes-AMG a typy 450 4MATIC. Pre modely s hybridným pohonom dobíjateľným zo siete je namiesto edície Comfort k dispozícii edícia Technology s dodatočnou výbavou.

Edícia Technology

Trieda E sedan a kombi

K dispozícii je aj ponuka edície Technology pre vozidlá s hybridným pohonom dobíjateľným zo siete. Zistite viac a získajte zvýhodnenie až 6 762 €.

 
Zvýhodnené financovanie

Získajte k ponuke edícii Comfort, Satisfaction alebo Technology teraz aj zvýhodnené financovanie od spoločnosti Mercedes-Benz Financial Services Slovakia. Vyberte si zvýhodnený finančný lízing alebo zvýhodnené financovanie na tretiny.

Finančný lízing (lineárny):
30% akontácia a úrok 2,90 % p.a.
pri financovaní na 36 mesiacov.

Financovanie na tretiny (finančný lízing):
úrok 2,90 % p.a.
pri financovaní na dobu 36 mesiacov s ročnými splátkami.

Presadnite do vyššej triedy

Objednajte sa na predvádzaciu jazdu ešte dnes

Viac informácii o modeloch

Všetky dáta, údaje a zobrazenia sú určené len na informačné účely a táto prezentácia nie je ponukou, resp. návrhom na uzatvorenie zmluvy. Všetky obrázky sú ilustračné. Vyhradzujeme si právo na zmenu ponuky. Všetky ceny sú vrátane DPH, pokiaľ nie je uvedené inak.

Platnosť ponuky bola predĺžená do 28. 2. 2021 (resp. do vypredania alebo odvolania) len pre vozidlá k priamemu odberu. Pre vozidlá do výroby sa ponuka, po jej predĺžení, nevzťahuje. Pre aktuálny počet a bližšie informácie o vozidlách k priamemu odberu nás kontaktujte.

Pre modely Triedy E sedan (vzhľadom na platnosť ponuky) podľa WLTP: spotreba paliva kombinovaná (vážený priemer): 8,4 – 4,8 l/100 km, emisie CO2 kombinované (vážený priemer): 194 – 126 g/km.*
Pre modely Triedy E kombi (vzhľadom na platnosť ponuky) podľa WLTP: spotreba paliva kombinovaná (vážený priemer): 8,7 – 5,1 l/100 km, emisie CO2 kombinované (vážený priemer): 199 – 135 g/km.*

*Uvedené hodnoty boli zistené pomocou predpísaného spôsobu merania. Ide o „hodnoty CO2 podľa WLTP“ v zmysle Čl. 2, bodu 3 vykonávacieho nariadenia (EÚ) 2017/1153. Údaje o spotrebe paliva boli vypočítané na základe týchto hodnôt. Tieto údaje sa nevzťahujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky, ale slúžia výhradne na účely porovnania rôznych typov vozidiel. Hodnoty sa líšia v závislosti od zvolenej mimoriadnej výbavy.