Mercedes-Benz
Ing. Andrej Heleš
Riaditeľ spoločnosti
Tel.: +421 32 653 88 11
Mobile: +421 905 920 420
a.heles@mercedestn.sk
Ing. Peter Wagner


Mobile: +421 905 716 594
p.wagner@mercedestn.sk
Miroslava Hrubová
Marketing / Asistentka predaja
Tel.: +421 32 653 88 81
Mobile: +421 915 775 769
m.hrubova@mercedestn.sk
Mgr. Michaela Otrusina

Tel.: +421 32 653 88 18
Mobile: +421 918 697 625
m.otrusina@mercedestn.sk
Michaela Rapantová
Asistentka predaja
Tel.: +421 32 653 88 34
Mobile: +421 918 424 243
m.rapantova@mercedestn.sk
Lukáš Stopka
Recepcia - servis osobných vozidiel
Tel.: +421 32 653 88 19
Mobile: +421 915 710 797
l.stopka@mercedestn.sk
Ing. Dominika Vavrušová
Ekonomické oddelenie
Tel.: +421 32 653 88 03
Mobile: +421 918 424 264
d.vavrusova@mercedestn.sk
Ing. Peter Hulaj
Vedúci predaja vozidiel
Tel.: +421 32 653 88 33
Mobile: +421 905 916 636
p.hulaj@mercedestn.sk
Ing. Matej Bakalár
Predajca osobných vozidiel
Tel.: +421 32 653 88 22
Mobile: +421 915 758 591
m.bakalar@mercedestn.sk
Ing. Ivan Bartek
Produktový expert
Tel.: +421 32 653 88 44
Mobile: +421 905 468 972
i.bartek@mercedestn.sk
Ing. Marián Janovský
Predajca osobných vozidiel
Tel.: +421 32 653 88 36
Mobile: +421 918 760 339
m.janovsky@mercedestn.sk
Radoslav Kodrík
Predajca úžitkových vozidiel
Tel.: +421 32 653 88 73
Mobile: +421 918 500 177
r.kodrik@mercedestn.sk
Jaroslav Novotný
Predajca jazdených vozidiel
Tel.: +421 32 653 88 35
Mobile: +421 918 500 176
j.novotny@mercedestn.sk
Ing. Andrej Dobo
Vedúci servisu
Tel.: +421 32 653 88 99
Mobile: +421 918 500 217
a.dobo@mercedestn.sk
Juraj Jurenka
Servisný poradca osobných vozidiel
Tel.: +421 32 653 88 10
Mobile: +421 918 766 229
j.jurenka@mercedestn.sk
Mario Macháč
Vedúci servisu osobných vozidiel
Tel.: +421 32 653 88 74
Mobile: +421 918 500 222
m.machac@mercedestn.sk
Filip Valovič
Servisný poradca osobných vozidiel
Tel.: +421 32 653 88 20
Mobile: +421 917 833 632
f.valovic@mercedestn.sk
Lukáš Ševčík
Servisný poradca osobných vozidiel
Tel.: +421 32 653 88 80
Mobile: +421 918 973 486
l.sevcik@mercedestn.sk
Martin Bobok
Servisný poradca nákladných vozidiel
Tel.: +421 32 653 88 02
Mobile: +421 917 842 429
m.bobok@mercedestn.sk
Róbert Holúbek
Vedúci servisu nákladných vozidiel
Tel.: +421 32 653 88 04
Mobile: +421 918 424 209
r.holubek@mercedestn.sk
Marian Minárech
Servisný poradca nákladných vozidiel
Tel.: +421 32 653 88 09
Mobile: +421 917 177 708
m.minarech@mercedestn.sk
Martin Chudý
Servisný poradca pre poistné udalosti
Tel.: +421 32 653 88 78
Mobile: +421 918 766 242
m.chudy@mercedestn.sk
Ing. Jaroslav Kamas
Servisný poradca pre poistné udalosti
Tel.: +421 32 653 88 77
Mobile: +421 918 424 047
j.kamas@mercedestn.sk
Peter Friedl
Predajca náhraných dielov a príslušenstva
Tel.: +421 32 653 88 05
Mobile: +421 917 905 007
p.friedl@mercedestn.sk
Róbert Malovec
Vedúci predaja náhradných dielov
Tel.: +421 32 653 88 06
Mobile: +421 917 905 009
r.malovec@mercedestn.sk